Hakkımızda

Hakkımızda

Nova Poliklinik, 2003 yılından bu yana estetik sektöründe çalışan profesyonellerin bir araya geldiği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan bir medikal estetik merkezidir. Bünyesindeki sorumlu Medikal Estetik Doktoru, diplomalı ve deneyimli güzellik uzmanları ile müşterilerinin cerrahi müdahale gerektirmeyen tüm estetik ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Polikliniğimizde, Alexandrite lazer ve diyot lazer epilasyon başta olmak üzere birçok gençleşme, güzellik ve medikal estetik uygulaması konusunda titizlikle hizmet sunulmaktadır.

Nova Poliklinik her türlü estetik müdahalenin en önemli hedeflerinden biri olan “Mutlu Müşteri” anlayışı ile hareket etmektedir. Zira estetik uygulamalar, bireyleri en az fiziksel sağlık sorunları kadar mutsuz edebilecek riskler barındırabilmektedir. Kliniğimizde müşteri memnuniyetinin en önemli ispatı uzun yıllardır bizimle olan, artık dostlarımız haline gelmiş olan müşterilerimizdir.

Günümüz Lazer Epilasyon uygulamalarında birçok uygulama mevcuttur.
Ancak bunların içinde bilinen en konforlu ve verimli çözüm Alexanderite Lazer uygulamasıdır. Kıl köklerine ulaşabilmesine karşın fazla derine inmemesi, uygulamanın etkili ve ağrısız olmasını sağlar. Nova Poliklinik bu alanda önemli cihaz ve uzman yatırımı yapmış olan ender kurumlardan biridir.

Mülkiyeti Nova Polikliniğe ait olan 2 adet Candela Alexandrite marka cihaz ve 1 adet Soprano diyot lazer sistemi polikiliniğimizde tam ve eş zamanlı olarak hizmet vermektedir.

Kurumumuz aynı zamanda çok uzun yıllardır Alexandrite Yetkili Teknik Servis lisansına sahiptir. Bu iki ayrıcalık, kiralık cihazlarla ya da teknik destek ve bakım gereksinimleri için hizmet alan kurumlardaki uygulamalara oranla, müşterilerimize önemli kalite ve fiyat avantajı sağlar.

Ekibimiz

isil-dal
Işıl Dal
Yönetici
dr-suzan-murat
Dr. Suzan Murat
Medikal Estetik Hekimi
buket-atesci
Uzm. Est. Buket Ateşci
Koordinatör
damla-salcin
Damla Salçın
Yönetici Asistanı
Güncel Kampanya ve Görseller için
BİZİ TAKİP EDİN

© Tüm hakları sakldır. 2017 Nova Polikliniği