Doktor Kontrolünde
LAZER
EPİLASYON
ALEXANDRİTE DİODE & BUZ LAZER

Nova Poliklinik’te, lazer epilasyon “gerçekten” bizim işimiz.  Neden mi? Lazer Epilasyon, Nova Poliklinik’in başlıca ve öncelikli uzmanlık alanıdır.

Nova Poliklinik çok uzun yıllar Türkiye’deki lazer epilasyon cihazlarının yetkili teknik servis hizmeti veren Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunu Ali ihsan Dal ile lazer ve estetik teknolojilerinin tanıtımı konusunda çalışmış Zeynep Çayırlıoğlu tarafından kurulmuştur. Bu nedenle farklı cihazların ve bunların müşteriler üzerindeki uygulamalarının sonuçlarını deneyimleme fırsatı ve avantajı oluşmuştur.

Nova Poliklinik bu alanda önemli cihaz ve uzman yatırımı yapmış olan ender kurumlardan biridir. Mülkiyeti Nova Poliklinik’e ait olan 2 adet Alexandrite marka epilasyon cihazı, tam ve eş zamanlı olarak hizmet verebilmektedir. Kurumumuz aynı zamanda çok uzun yıllardır Alexandrite Yetkili Teknik Servis lisansına sahiptir.

Bu iki ayrıcalık, kiralık cihazlarla ya da teknik destek ve bakım gereksinimleri için hizmet alan kurumlardaki uygulamalara oranla, müşterilerimize önemli avantajlar sağlar.

Bilgi Alın

LAZER EPİLASYON
LAZER EPİLASYON
Koltuk Altı, Kol/Bacak ve Bikini BölgesiTÜM VÜCUT LAZER EPİLASYON
Güncel Kampanya ve Görseller için
BİZİ TAKİP EDİN

© Tüm hakları sakldır. 2017 Nova Polikliniği